Karbord Computer

درباره شرکت مهندسی کاربرد کامپیوتر

تولید کننده نرم افزار های جامع مالی-اداری

از سال 1371

شرکت مهندسی کاربرد کامپیوتر

به عنوان یكی از باسابقه ترین و معتبرترین شركتهای نرم افزاری، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۱ هجری شمسی در زمینه طراحی و تولید نرم افزار آغاز نمود و زیر نظر سازمان فناوری اطلاعات ایران در بالاترین سطح كمی و كیفی، به مشتریان خود، ارائه خدمات مینماید.

دانلود رزومه مدیر شرکت کاربرد کامپیوتر
Stack
Stack
International team

شرکت مهندسی کاربرد کامپیوتر

با توجه به شناخت صنایع مختلف و اصناف و نیاز شركتها اقدام به تولید نرم افزارهای مالی، اداری، بازرگانی، تولیدی، خدماتی با كاربری ساده و قابلیتهای كامل به همراه گزارشات جامع مدیریتی نموده است كه پاسخگوی مشتركین خود در حوزه های مختلف (حمل و نقل و خدمات مسافرتی، مهندسی و ساخت قطعات، صنایع غذایی و رستورانها، تولیدی وصنعتی، تبلیغاتی و طراحی، بانكها و موسسات دولتی، موسسات خدماتی، طراحان و مهندسین مشاور، سهام و كارگزاری بورس، پزشكی ، دارویی و شیمیایی، فرهنگی و آموزشی و انتشارات، فرآورده ها و تجهیزات نفتی، الیاف و نساجی، شركتها و اتاقهای بازرگانی، فروشگاهها و …) می باشد.

0+

تعدادکل نرم افزارها

0+

تعداد کل امکانات اصلی

0+

تعداد مشتریان

0+

تعداد کاربر

شرکت کاربرد کامپیوتر

در حال حاضر با توجه به سطح كیفیت محصولات و ارائه خدمات پشتیبانی مستمر به مشتریان و همچنین قیمت مناسب، فروش شركت عموما با معرفی مدیران و مشاوران مالی انجام می گیرد. افتخار داریم با بهره گیری از امكانات، و بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و كار آزموده در ایجاد و تهیه امکانات نرم افزاری سخت تلاش نموده و حاصل این پشتكار بدست آوردن جایگاه ممتازی در صنعت فناوری اطلاعات كشور میباشد.

Image
Premium Features
منشور اخلاقی شرکت مهندسی کاربرد کامپیوتر
افتخار داريم با بهره گيری از امكانات، و بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و كار آزموده در ایجاد و تهیه امکانات نرم افزاری سخت تلاش نموده و حاصل اين پشتكار بدست آوردن جايگاه ممتازی در صنعت فناوری اطلاعات كشور مي باشد.
حقوق مادی و معنوی
رعایت حقوق مادی و معنوی مشتریان
كیفیت محصولات
تضمین كیفیت محصولات و خدمات
تعهد
تعهد در قبال انجام به موقع كار
مشتری مداری
مشتری مداری و طراحی و تولید نرم افزار های اختصاصی متناسب با نیاز مشتریان
امانتداری
رعایت امانتداری درحفظ محرمانه بودن اطلاعات مشتریان
پشتیبانی
ارائه خدمات پشتیبانی مستمر به مشتریان
تطابق با آخرین قوانین
تطابق نرم افزارها با آخرین قوانین وزارت كار و امور اجتماعی ، وزارت اقتصاد و دارایی